Працівники КП “Чугуївський міський центр первинної медико-санітаної допомоги” долучились до проєкту “Місяць цифрової грамотності”

В Україні стартувала масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності» яка триватиме до 30 листопада 2021 року. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».

Працівники КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» також долучилися до даного проєкту. Адже однією із найважливіших компетенцій є цифрова компетентність: без неї практично неможливо використовувати всі можливості сучасних технологій в медицині.

Все буде #DigitalMonth – запевняють працівники центру й наголошують на важливості даного заходу, аби надихнути мешканців громади на набуття цифрових навичок. На платформі “Дія.Цифрова освіта” можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Наразі, дана платформа налічує понад 65 освітніх серіалів та тестів на цифрову грамотність.

Також найближчим часом планується провести національний тест із цифрової грамотності для громадян, вчителів, медиків та держслужбовців.

За статистикою, 53% українців володіють цифровою грамотністю нижчою за базовий рівень. Однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації є навчання 6 млн українців цифровій грамотності за три роки.
Дата публікації: 11:30 25.11.2021