На прийом онлайн

Ну хто ж з нас хоча б раз не мріяв про телепорт? Особливо, коли йшлося про відстань або необхідність швидко її подолати. В питаннях здоров’я людини саме швидкість та близькість до медичного закладу відіграють важливу роль.

Саме тому колектив нашого комунального підприємства «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» взявся за вирішення проблеми низької доступності медичних послуг у віддалених населених пунктах Чугуївської міської територіальної громади. У мешканців с. Кам’яна Яруга та смт. Кочеток тепер буде можливість миттєво потрапити на прийом до лікаря завдяки проєкту «Сучасні медичні технології на службі здоров’я громади».

Через те, що у селищних амбулаторіях не вистачає медичних працівників та нового медичного обладнання, людям необхідно їхати в місто для обстеження та консультації з лікарем. Це робить доступність медичної допомоги у селах низькою.

Завдяки сучасним технологіям наша медична установа робить неможливе і стирає відстань між лікарем та пацієнтом. Ми впроваджуємо телемедичний прийом. Це набір необхідного обладнання для дистанційної діагностики, яка працює так само, як і на особистому прийомі у сімейного лікаря або у вузького спеціаліста. Незабаром пацієнти у віддалених населених пунктах зможуть звернутись до своїх амбулаторій, де їм проведуть первинне обстеження. Навіть якщо людина не в змозі прийти самостійно, місцевий медичний працівник приїде з набором обладнання додому до пацієнта. Всі результати обстеження миттєво завантажуються на комп’ютер та надсилаються сімейному лікарю, який знаходиться в амбулаторії. Він одразу на своєму комп’ютері вивчає записи, знімки та аналізи пацієнта. Після цього по відеозв’язку проводить медичну консультацію дає свої призначення та, за потреби, направляє пацієнта до вузького спеціаліста. Дії, які раніше потребували декількох днів, тепер можна зробити за декілька годин.

Вже зовсім скоро всі наші лікарі будуть максимально наближені до пацієнтів з найвіддаленіших сіл. Це стало можливим завдяки фінансовій та консультаційній підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та Чугуївської міської ради. Ми працюємо разом та розвиваємось заради вашого здоров’я!

Дата публікації: 09:08 31.10.2021