КП “Чугуївський міський центр первинної
медико - санітарної допомоги” запрошує на роботу.

КП “Чугуївський міський центр первинної
медико - санітарної допомоги” запрошує на роботу.

КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує на постійну роботу сімейних лікарів за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

Основні вимоги:

• вища медична освіта
  • вільне володіння комп’ютерною технікою
  • порядність
  • бажання працювати

Завдання та обов’язки:

Застосування сучасних методів діагностики та лікування та реабілітації пацієнтів на першому рівні надання медичної допомоги, вільне володіння навичками роботи на комп’ютерній техніці для проведення електронного прийому пацієнтів та оформлення електронного документообігу.

Місце роботи:

1. Харківська область, Чугуївський район, с. Кам’яна Яруга вул. Польова 1а. – 1 посада (після завершення будівництва нової амбулаторії ЗПСМ - забезпечення службовим житлом).
  2. Харківська область, Чугуївський район, смт. Кочеток, вул. Літвінова, 44 – 1 посада.

Гарантії: конкурентна заробітна плата (надання премій та надбавок за належне виконання посадових обов’язків).

Додаткову інформацію щодо умов праці, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці Ви можете отримати за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а (2 поверх Пенсійного фонду) або за тел. (057 46) 40-700

На Вас також чекає дружній та кваліфікований колектив.

Дата публікації: 10:02 17.09.2021