Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади!

Повідомляємо, що з 1 вересня КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» почав видавати електронні листки непрацездатності відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки».

Електронний лікарняний (листок непрацездатності) – документ в електронній формі, який замінює паперовий. На підставі медичного висновку лікаря в Електронному реєстрі листків непрацездатності формується запис з унікальним номером – єдиним реєстраційним номером листка непрацездатності.

У зв’язку з переходом на електронні лікарняні, за для уникнення подальших непорозумінь при їх видачі, просимо звернутись до сімейних лікарів, з якими укладена декларація, для уточнення Ваших даних внесених до електронної системи охорони здоров’я, а також актуалізувати номер автентифікації (номер телефону на який приходить смс повідомлення про створення направлень, рецептів, лікарняних тощо.)

З повагою, адміністрація КП «Чугуївський міський ЦПМСД»

Дата публікації: 14:10 08.09.2021