Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади!

КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкривається центр вакцинації від коронавірусної інфекції.

КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкривається центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 14.00. Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.

Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років. Водночас пріоритет надаватиметься особам віком від 60 років та особам із супутніми захворюваннями, а також медикам, освітянам, соціальним працівникам і військовим, які контактують з великою кількістю людей.

Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Астразенека, Короновак, Пфайзер. В центрі вакцинації будуть працювати медичні працівники, які пройшли навчання у м. Харкові з приводу роботи з імунобіологічними препаратами.

Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію для людей, які бажають виїхати за кордон.

В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 14.00.

Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!

Коронавірусну інфекцію краще попередити ніж лікувати, в тому числі наслідки COVID-19. Бажаємо всім міцного здоров’я!

Адміністрація центру

Дата публікації: 13:13 21.07.2021