Інформаційна кампанія EUКраїна: переваги та можливості Євроінтеграції для українців

Інформаційна кампанія EUКраїна: переваги та можливості Євроінтеграції для українців

В Україні стартувала Урядова інформаційна кампанія «EUКраїна». Завдання інформаційної кампанії EUКраїна – показати практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами.

EUКраїна допомагає українцям розуміти, які позитивні зміни в їхньому житті та житті країни є наслідком євроінтеграційного процесу, щоб усвідомлено робити ставку на майбутнє України в Європейській спільноті.

Євроінтеграція спрямована на дуже практичні речі, які ведуть до покращення життя українців. Медична та інші реформи; державні сервіси, які можна отримати без черг онлайн через додаток Дія; безвізовий режим з Європейським Союзом; сучасні Центри надання адміністративних послуг; дороги, які будуються у відповідності до стандартів ЄС – це перші результати євроінтеграції, здійснені за підтримки Євросоюзу.

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС. Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше.

Інформкампанія проводиться за ініціативи Віцепрем'єр-міністерки з європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Євросоюзу та проєкту ЄС Association4U.

Детальніше про кампанію «EUКраїна» та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням.

 

Джерело

Переглядів: 98
Дата публікації: 11:42 22.01.2021
© КП "Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
BingoBest