Директор / Лікар загальної практики – сімейний лікар Сабада Тетяна Олександрівна
Сабада Тетяна Олександрівна

Директор / Лікар загальної практики – сімейний лікар

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини № 7

м. Чугуїв, вул. Леонова, 4А, телефон: 4-11-22

Закінчила Харківський державний медичний університет у 2002 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію «Лікар»

Підтвердила кваліфікацію лікаря загальної практики – сімейного лікаря у 2019 році.

Має кваліфікаційну категорію Лікаря-спеціаліста за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я. Має Вищу кваліфікаційну категорію за фахом загальна практика – сімейна медицина

Загальний лікарський стаж – 18 років

Протягом останніх 5-ти років підвищувала кваліфікацію шляхом проходження курсів: Комплексна реабілітація інвалідів - 2015; Медико-соціальні проблеми підготовки молоді до служби в армії - 2016; Рідкісні хвороби - 2017; питання внутрішньої медицини - 2017; Сучасні питання медичної психології та сексології в сімейній медицині - 2018; Клінічна психологія - 2018; Організація і управління охороною здоров’я - 2018; Ведення фізіологічної вагітності - 2019; Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології - 2020; Рідкісні хвороби - 2020.

Нагороджено Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації у 2018 році; Оголошено подяку Чугуївського міського голови у 2020 році.

Надає консультації задекларованим пацієнтам за допомогою сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype та ін.) за попередньою домовленістю

© КП "Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
BingoBest